Nasz sklep

Nasz sklep działa w Polsce już od wielu lat i od samego początku zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów sportowych. Nawiązane współprace z renomowanymi producentami dają gwarancję oferowania wyłącznie najwyższej jakości akcesoriów, które można użytkować nawet przez wiele lat. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i kluby oraz stowarzyszenia. Propozycja firmy to nie tylko sprzedaż produktów, ale także usługa umieszczenia dowolnego nadruku na koszulkach, kubkach czy też torbach. W ostatnim czasie nasza oferta została wzbogacona o wykonywanie pucharów, medali i statuetek wręczanych podczas zawodów i turniejów.

Coś dla fanów sportów drużynowych

Oferta sklepu to przede wszystkim koszulki z nazwiskami najpopularniejszych piłkarzy na świecie, jak Messi, Ronaldo czy Neymar. Zostały one wykonane z bardzo przewiewnego materiału odpornego na zagniecenia oraz długotrwałe utrzymywanie się nieprzyjemnego zapachu po treningu. Sporym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się także piłki, które zostały wykonane przy użyciu jakościowego kleju i druku zabezpieczającego poszczególne oznaczenia przed ich zmyciem. Nasz sklep sportowy oferuje także buty i rękawice bramkarskie, a wszystkim kibicom polecamy przede wszystkim szaliki i czapki prezentujące barwy narodowe.

Wyposażenie sal i siłowni

Propozycja sklepu sportowego to także jakościowe wyposażenie siłowni oraz szkolnych sal. Prezentujemy obciążniki, worki treningowe oraz inne akcesoria do ćwiczeń siłowych. Ponadto oferta firmy to także piłkarzyki, stół do ping-ponga oraz przenośna siatka do tenisa charakteryzująca się bardzo szybkim rozkładaniem na polu gry.

Postaw na rekreację

Rolki, hulajnogi, deskorolki oraz rowerki – te i wiele innych akcesoriów do rekreacji dostarcza nasz znakomicie wyposażony sklep sportowy. Ostrowiec jest miastem, w którym nie brakuje parków, boisk czy ścieżek rowerowych, na których można wykorzystać oferowane przyrządy. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych produktów dla swoich potrzeb.

Kontakt

Sklep sportowy Centrum Sport
ul. Okólna 5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
woj. świętokrzyskie
Sklep czynny:
pn.-pt.: 9.00 - 17.30
sob.: 9.00 - 14.00
e-mail: centrumsport@onet.pl
Krystian - 500 585 950
Nadruki - 41 266 59 46
Allegro - 734 616 161
Realizacja dwarazy.com