Nadruki na koszulki

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na zaoferowanie jakościowych akcesoriów sportowych. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona między innymi o nadruki na koszulki. Dostarczane akcesoria to doskonały pomysł na prezent lub znakomite wyposażenie klubu sportowego, aby każdy z zawodników posiadał trykot ze swoim numerem oraz nazwiskiem.

Znakomita jakość wykonania

Nadruk na sportowych koszulkach jest umieszczony za pomocą nowoczesnej technologii, co sprawia, że napisy się nie odklejają oraz nie łuszczą. Istnieje możliwość umieszczenia swojego nazwiska na trykocie swojej ulubionej drużyny sportowej. Dzięki jakościowym materiałom, nadruki na koszulkach się nie ścierają nawet po znacznej liczbie prań. Wytwarzane nadruki na koszulkę mogą być umieszczane na różnego rodzaju materiałach bez ryzyka ich uszkodzenia lub zniszczenia.

Szeroka oferta firmy

Istnieje możliwość umieszczenia nie tylko swojego nazwiska oraz numeru, ale także logotypu czy nawet zdjęcia. Nowoczesne maszyny oraz kadra niezwykle doświadczonych pracowników dają gwarancję przeprowadzenia usługi z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji. Oferowane prace są wykonywane w bardzo krótkim czasie, co sprawia, że jesteśmy w stanie wytworzyć produkty nawet na ostatnią chwilę.

Poza nadrukami na koszulkach sportowych proponujemy również umieszczenie różnego rodzaju napisów, grafik lub zdjęć na kubkach, poduszkach czy też podkładkach pod mysz, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Na tego typu akcesoriach umieszczamy między innymi imiona, cytaty lub zdjęcia drużyn. Oferowane kubki, dzięki jakościowemu procesowi produkcji, mogą być czyszczone nawet w zmywarce bez ryzyka zmycia napisów oraz grafik.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszych wariantów dla swoich potrzeb. Na zamówienie naszych klientów realizujemy różnego rodzaju projekty zarówno jednostkowe, jak i hurtowe.

Planujecie wręczenie spersonalizowanego prezentu, a może organizujecie odzież dla drużyny sportowej? Jeśli potrzebny jest T-shirt, poduszka czy kubek z konkretnym obrazkiem albo cyfrą, zgłoście się do nas! Przygotowujemy produkty z wybranymi grafikami w błyskawicznym tempie – nie trzeba nic wcześniej wysyłać ani czekać kilku dni na odbiór zamówienia, wszystko jest gotowe niemal natychmiast!

Przygotowujemy nadruki na koszulki, kubki, poduszki, dostaniecie u nas nawet podkładki pod myszkę z nadrukiem. Stworzymy w ten sposób przedmiot, który będzie idealnie dopasowany do Waszych gustów. Czy będzie to cytat z filmy, kadr z gry, ulubione logo czy motyw – opcji są tysiące!

Podkładki pod myszkę czy kubki z nadrukiem sprawdzą się również jako prezent. To jedyny sposób, by wręczyć komuś idealnie spersonalizowany przedmiot – może być to koszulka ozdobiona znaczącym dla Was zdaniem, poduszka ze zdjęciem bliskiej osoby i setki innych!

Możecie wreszcie razem z nami przygotować serię produktów, jak choćby koszulek dla drużyny czy reklamowych kufli z logiem firmy.

Cennik nadruków

  • pojedynczy napis 10 zł,
  • małe logo 10 zł,
  • nadruk pojedynczej cyfry 10 zł,
  • loga, zdjęcia większe wycena indywidualna,
  • kubek z nadrukiem 20 zł,
  • poduszka z nadrukiem 35 zł,
  • podkładka pod myszkę z nadrukiem 20 zł.

Nadruki wykonujemy błyskawicznie oczywiście na miejscu ulica Okólna 19

Kontakt

Sklep sportowy Centrum Sport
ul. Okólna 5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
woj. świętokrzyskie
Sklep czynny:
pn.-pt.: 9.00 - 17.30
sob.: 9.00 - 14.00
e-mail: centrumsport@onet.pl
Krystian - 500 585 950
Nadruki - 41 266 59 46
Allegro - 734 616 161
Realizacja dwarazy.com
Scroll Up